HAKKIMIZDA

GÖKÇEN CONSULTING

Şirketimiz 1998 yılından bu yana Fikri Sınai Mülkiyet Hakları, Kalite Sertifikaları ve Telif konuları üzerine danışmanlık veriyor.Kendi sektöründe önemli noktalara gelmiş bir çok kuruluşa hizmet vererek şirketimiz ve müvekkiller arasında oluşan sinerji ve bu sinerjiden meydana gelen pozitif oluşumlarla bir çok projeye imza atmış bulunmaktayız.

 

Çalışma Yaptığımız firmalar ile aynı motivasyonu, sinerjiyi, heyecanı yaşayarak daha başarılı olabileceğimize inanmakta, ilk günkü heyecanımızı, motivasyonumuzu hiçbir zaman kaybetmemekte, sanki danışmanlık yaptığımız firmaların kendilerine ait bir departmanları olmamız anlayışı içerisinde çalışmakta ve başarının bu şekilde elde edileceğine inanmaktayız.

 

Amacımız Ülkemizdeki sanayici, girişimci ve iş adamlarımızın en büyük değeri olan zamanın kayıp olmaması adına, uzmanlık gerektiren tüm bu konularda en profesyonel, en kaliteli ve en fonksiyonel hizmeti sunmaktır.

 

Bu çerçevede talep ve uygun görülmesi halinde firma içlerinde özellikle AR-GE ve üst yönetime olmak üzere, her türlü platformda seminer düzenlemek, sunum yapmak, yorum getirmek, tetkikler yaparak analiz sonuçlarını çıkartmak ve raporlamak, araştırmak ve sonuca ulaşmak ve ulaştırmak bizleri onurize eden, mutlu kılan en önemli etkenlerdir.

 

Yaptığınız iş ve/veya hizmet özellikle danışmanlık ise firmaların doğru yönlendirmek olduğunu, bu bağlamda yapılan hiçbir yanlışın telafi edilemeyeceğini bilmekte, görmekte ve bu konular ile ilgili piyasa araştırmaları yapmaktayız.

 

Tüm bu ve benzeri konular ile ilgili olarak çalışmakta olduğumuz sektörlerdeki firmalardan farklı statü ve anlayışta  olarak, çalışma başlattığımız tüm firmalar ile kısa vadede değil uzun birliktelikler içerisinde olmayı arzulamaktayız.

 

Yukarıda bahse konu iş birliktelikleri ile sizleri de ailemizde görmekten büyük kıvanç duyacağız. Saygılarımızla …

 

Gökçen Consulting Ailesi

 

“Aradığınız Dünya Standartlarıysa…”